Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Współpraca

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

Uwielbiasz miód? Cenisz piękno i zalety jakie dają naturalne produkty? Chcesz zapoznać się z tym, co można zyskać właściwie wykorzystując to, co daje nam natura? Jeżeli tak, to bardzo cieszymy się, że tu trafiłeś! Zajmujemy się tworzeniem naturalnych i niepowtarzalnych wyrobów, które sprawiają, że każdy dzień staje się lepszy i piękniejszy. Z przyjemnością podzielimy się tym również z Tobą i pomożemy Ci w osiągnięciu Twoich celów.

Produkcja pod Twoją własną marką (tzw. private label). 

Stworzenie własnej, niepowtarzalnej kolekcji świec z wosku pszczelego to doskonały sposób promocji oraz wsparcia własnego biznesu. Jeżeli poszukujesz najlepszych rozwiązań, pomocy opartej na doświadczeniu i wiedzy, z przyjemnością podejmiemy współpracę i pomożemy Ci w zrealizowaniu Twojego projektu w oparciu o nakreślone wymagania i potrzeby.

Produkcja hurtowa

Świece z wosku pszczelego to nie tylko akcent, który świetnie sprawdzi się w prywatnych domach, lecz również doskonały przedmiot, dzięki któremu zwrócisz uwagę wielu osób. Proponujemy produkcję hurtową dla firm oraz klientów, którzy potrzebują najwyższej i sprawdzonej jakości oraz kompleksowej obsługi na każdym etapie realizacji zamówienia.

Produkcja świec pod indywidualne zamówienie

Świece z wosku pszczelego stworzone według Twojego indywidualnego zamówienia, dostosowane do określonych potrzeb, to doskonałe rozwiązanie w wielu sytuacjach. Oferujemy produkcję powyżej 100 świec dla agencji reklamowych, potencjalnych klientów oraz pracowników. Dostarczymy świece, które zapadną w pamięć i będą wspaniałą promocją lub podziękowaniem.

Oferta ślubna i okazjonalna

Poszukujesz niebanalnego prezentu dla gości, lecz zależy Ci równocześnie na czymś praktycznym i utrzymanym w duchu zero waste? Z chęcią pomożemy rozwiązać ten problem. Naturalne świece z wosku pszczelego będą idealnym upominkiem z okazji każdego ważnego święta i z pewnością wywołają uśmiech na twarzach Twoich gości.Wszystkie nasze naturalne świece z wosku pszczelego produkowane są w Polsce. Do produkcji wykorzystujemy wosk pochodzący z rodzinnej pasieki „Gucio”, która posiada weterynaryjny numer  identyfikacyjny, dzięki czemu masz pewność, że nasze źródła są legalne. Pasieka otrzymała również liczne certyfikaty oraz nagrody, dlatego też jesteśmy pewni najwyższej jakości tworzonych wyrobów.

pixel